Sos karmelowy z dodatkiem marihuany

a-to-przepis-na-canna-karmel

Sos karmelowy jest świetną polewą wśród deserów i słodkich potraw.Jeśli nie przepadasz za paleniem medycznej marihuany, możesz wkomponować ją w wiele pysznych przepisów – jak na przykład ten!
Umieść sos na szarlotce lub lodach, lub mocz w nim plastry jabłek, czy innych ulubionych owoców. Jest świetny i nadaje się do prawie każdego dania, a do tego jest łatwy do wykonania.

Składniki:
dekarboksylowana marihuana / haszysz
puszka mleka skondensowanego słodzonego

1. Odmierz 3.5 g marihuany lub jeśli 1-2 gramy haszyszu. Za pomocą młynka do kawy drobno zmiel marihuanę. Jej konsystencja powinna być delikatna i mączna – jak mąki. Im drobniej zmielisz tym lepiej.
2. Wlej wodę do garnka, umieść w nim szklaną miskę i podgrzej ogień, aby uzyskać wrzącą wodą.
3. Otwórz puszkę skondensowanego mleka i wlej zawartość do szklanej miski. Gdy woda zacznie się gotować, szybko zmniejsz ogień do minimum.
4. Teraz powoli dodawaj marihuanę i mieszaj ją razem z mlekiem skondensowanym. Za pomocą trzepaczki delikatnie mieszaj, a następnie umieść pokrywkę na szklanej misce i gotuj na wolnym ogniu przez półtorej godziny.
5. Kontroluj okresowo, mieszaj, zeskrobuj mieszankę z boków pojemnika. Za każdym razem powinna być ona coraz ciemniejsza i bardziej zbita.
6. Sam zadecyduj jak bardzo gęsty karmel chcesz uzyskać – w zależności od tego, do czego chcesz go wykorzystać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.