Titusville chce umożliwić sprzedaż marihuany

Titusville chce umożliwić sprzedaż medycznej marihuany.

Rada miejsca Titusville głosowała w zeszłym tygodniu 3-2, umożliwiając otwieranie przychodni z marihuaną, po dwóch moratoriach i miesiącach debaty nad ta kwestią.
Palm Bay, Palm Shores i Satellite Beach również zatwierdziły przepisy dotyczące dystrybucji medycznej marihuany.

Dwóch członków Rady Miejskiej Titusville, burmistrz Walt Johnson i Sarah Stoeckel, pozostali przeciwni zarządzeniu.

„Nie chodzi o to, że jestem przeciwny marihuanie, chcę mieć pewność, że nasi obywatele mają do niej dostęp… I sądzę, że go mają, a opinia ta oparta jest na moich osobistych badaniach,” powiedział Stoeckel. „Mogą kupić ją w Edgewater, a jeśli nie chcą jechać tam samochodem, to mogą zapłacić 25 dolarów za dostawę do domu.”

Johnson, który od początku głosił o swojej opozycji, czuł, że wyborcy są zadowoleni z decyzji, a kwestia medycznej marihuany od dawna była „wielkim oszustwem” narzuconym przez tych, którzy trzymają wszystkie pieniądze i posiadają wątpliwe motywacje, powiedział.

Odniósł się do głosowania nad medyczną marihuaną w listopadzie 2016 roku, które przeszło z 71,3 procent poparcia tej kwestii. Z głosujących w okręgu Brevard, 70,9 procent głosowało za przyjęciem wniosku.

„Chcesz robić to, co najlepsze dla ludzi – wiadomo, nie mogę odstawać od tych 71 procent głósów. Po prostu nie wiem, co mm robić” powiedział członek rady Dan Diesel. „Myśleliśmy nad tym naprawdę długo i nie było to dla nas łatwe.”

Zatwierdzone zarządzenie pozwala na to, aby przychodnie z medyczną marihuaną działały zgodnie z tymi samymi przepisami, co apteki, w tym również to, gdzie mogą być ulokowane. Istnieją ograniczenia: od prywatnych i publicznych szkół muszą być oddalone o co najmniej 500 stóp, a medyczna marihuana może być wydawana tylko w godzinach od 7:00 do 21:00.

Miasta w Brevard, które nie zgodziły się na sprzedaż medycznej marihuany to: Cocoa, Grant/Valkaria i Melbourne. Cape Canaveral, przy czym Cocoa Beach i Malabar obecnie przechodzą moratoria.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog, portal o marihuanie, konopi indyjskiej, cannabis.